⛪ Ogłoszenia parafialne

1.5.2023
⬅️ Wstecz

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. 30.04.2023 r. – IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza; rozpoczyna się 60. Światowy Tydzień Modlitw o Powołania; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii; o g. 14.30 nabożeństwo o powołania.
  2. W środę (3 V) uroczystość NMP, Królowej Polski; o g. 8.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.
  3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W I czwartek o g. 17.00 Godzina Święta; po wieczornej Mszy św. ok. 18.40 spotkanie informacyjne uczestników sierpniowej pielgrzymki do Włoch.
  5. W I piątek o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 18.00 Msza szkolna dla dzieci, młodzieży i rodziców.
  6. W I sobotę o g. 7.30 śpiew Godzinek ku czci Niep. Poczęcia NMP; od g. 9.15 odwiedziny chorych: Walce oraz Zabierzów i Grocholub (2 księży); o g. 10.00 w Opolu święcenia diakonatu; o g. 17.30 Msza w intencji strażaków OSP Walce z okazji 115 rocznicy istnienia; po Mszy strażacy zapraszają mieszkańców i sympatyków na wspólne świętowanie obok remizy strażackiej (grill, grochówka); o g. 19.00 modlitewne czuwanie młodzieży oazowej jak i młodzieży bierzmowanej (kl. VIII), potem ognisko.
  7. 07.05.2023 r. – V Niedziela Wielkanocna; o g. 14.30 nabożeństwo majowe na Kadubku, na które szczególnie zaprasza DFK Walce (po nabożeństwie wspólne biesiadowanie, kawa, ciasto, grill); kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne.
  8. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych dzieci, młodzież i dorosłych.
  9. 9 maja (wtorek) od g. 14.00 sprzątany będzie kościół przed bierzmowaniem i I Komunią św.; prosi się rodziców dzieci klas II i VIII SP o pomoc przy pracach porządkowych w kościele i wokół kościoła (proszę przynieść ze sobą potrzebny sprzęt).
  10. Jest wśród nas ks. Franek; jest możliwość zamawiania dodatkowych intencji mszalnych, które ks. Franek odprawi u nas w kościele.
⬅️ Powrót do ogłoszeń
Głos Świętego Walentego
Aktualna gazetka z intencjami Mszy Świętych
Głos św walentego