3.3.2022

1. 27.02.2022 r. – VIII Niedziela Zwykła – kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii oraz, decyzją biskupów, zbiórka do puszek na pomoc dla Ukrainy; od g. 15.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (plan w „Głosie”).
  2. W poniedziałek i wtorek dalsza część adoracji Najświętszego Sakramentu przed rozpoczęciem Wielkiego Postu (plan w „Głosie”).
  3. Środa Popielcowa – rozpoczęcie okresu Wielkiego Postu; Msze o g. 7.00 i 18.00 z posypaniem głów popiołem; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii oraz zbiórka do puszek na pomoc dla Ukrainy; obowiązuje post ścisły (o pokój na Ukrainie); przykazanie kościelne zobowiązuje nas do powstrzymania się od udziału w zabawach w okresie Wielkiego Postu.
  4. Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu obchodzimy kwartalne dni modlitw o ducha pokuta.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. W I czwartek o g. 17.00 Godzina Święta.
  7. W I piątek o g. 17.15 Droga Krzyżowa; o g. 18.00 Msza szkolna; zapraszamy dzieci i młodzież; o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  8. W I sobotę o g. 7.30 śpiew Godzinek; o g. 11.00 Msza z udzieleniem chrztu dziecku: Noemi Golon; o g. 15.00 chrzest: Bruno Mikołaj Sędzicki.
  9. Odwiedziny chorych są odwołane (stan zdrowia ks. prob.).
  10. 06.03.2022 r. – I Niedziela Wielkiego Postu; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne; o g. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  11. Wszyscy módlmy się o ustanie wojny i o pokój na Ukrainie!