August 17, 2021

1. 15.08.2021 r. – Niedziela – Uroczystość Wniebowzięcia NMP; błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy św.; kolekta na WT w Opolu; w dekanacie odpust w Gościęcinie.
2. We wtorek uroczystość św. Jacka, głównego patrona metropolii górnośląskiej.
3. W środę o g. 6.00 spod banku wyjazd do Parku Rozrywki w Zatorze (autobus pełny); zbiórka o g. 5.50.
4. W sobotę do g. 10.00 zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na cele misyjne (na placu przy plebanii); po południu uroczystości związane z oddaniem do użytku i poświeceniem odnowionego stadionu piłkarskiego w Walcach.
5. 22.08.2021 r. – XXI Niedziela Zwykła; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.
6. Serdeczne Bóg zapłać za ostatnią ofiarę na remonty parafialne: 5.750 zł. i 20 euro.
7. Od poniedziałku do soboty o g. 15.00 odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego.