6.9.2022

Głos świętego Walentego
NIEDZIELA 04 WRZEŚNIA 2022 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA.
Kolekta na budowę kościoła w Opolu (Ojcowie Oblaci).
730 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz za ++ rodziców Kipka, Torka, ++ braci i dusze w czyśćcu cierpiące. (An Gottes Vorsehung als Dank für die erhaltene Gnaden mit der Bitte um weitere, um Gottes Segen in der Familie und für die verstorbenen Eltern Kipka, Torka, ++ Brueder und die Armen Seelen).
900 Za zmarłego męża i ojca Erwina Malkowski i za ++ z pokrewieństwa.
1030 Za zmarłego Jerzego Schwarzer w 1 rocznicę śmierci i za + żonę Marię.
1430 Nieszpory.

Poniedziałek: 05.09.2022
700 W intencji Parafian.
Wtorek: 06.09.2022
1800 Intencja wolna.
ŚRODA: 07.09.2022
700 Intencja wolna.

CZWARTEK: 08.09.2022 – ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.
1700 Grupa Modlitewna.
1800 Za zmarłą żonę Jadwigę Sobocik w 10 rocznicę śmierci, + brata Wilhelma, + bratową Krystynę Sobocik.
Piątek: 09.09.2022
700 Ze skrzynki ofiar za dusze w czyśćcu cierpiące oraz powierzone intencje ofiarodawców.
1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
1800 Za zmarłego Piotra Gach w 1 rocznicę śmierci. Msza św. szkolna.
1930 Modlitewne czuwanie młodzieży (grupa oazowa).
Sobota: 10.09.2022 – Wspomnienie św. Moniki.
800 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji urodzin Magdy.
1730 1. Za zmarłego męża Joachima Wollny, ++ rodziców Wollny – Czernek, + brata Antoniego.

2. Za zmarłych rodziców Annę i Henryka Toszek, ++ Różę i Stanisława Świecznik, + szwagra Krzysztofa, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA 11 WRZEŚNIA 2022 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA.
Kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii zbierana przez Parafialną Radę Duszpasterską i Parafialną Radę Ekonomiczną. Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
730 Za zmarłego ojca Wilibalda Siodlaczek, ++ rodziców, rodzeństwo, Marię i Henryka Maicher, syna Jerzego, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
900 Za zmarłego Jerzego Glombik, ++ braci i pokrewieństwo z obu stron.
1030 1. Za zmarłych rodziców Brandenburg – Szynol, ++ z całego pokrewieństwa z obu stron, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za zmarłego męża i ojca Hermana Cebula, + Eryka Brandenburg, za ++ z rodzin Cebula,         Brandenburg, Kipka.

Głos świętego Walentego

NIEDZIELA 11 WRZEŚNIA 2022 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA.
900 Za zmarłego Jerzego Glombik, ++ braci i pokrewieństwo z obu stron.

2. Za zmarłego męża i ojca Hermana Cebula, + Eryka Brandenburg, za ++ z rodzin Cebula, Brandenburg,         Kipka.

Poniedziałek: 12.09.2022
1800 Za zmarłego męża Franciszka Wiencek, syna Rolanda, ++ rodziców, rodzeństwo, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek: 13.09.2022 – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
1800 Za zmarłą matkę chrzestną Anastazję Filusz, 2 ++ mężów, ++ synów, + wujka Pawła Pelka, ++ z całego pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.
ŚRODA: 14.09.2022 – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO.
1800 Za zmarłego Engelberta Mainka, ++ rodziców Annę i Eryka Mainka, + syna Józefa, ++ Martę i Józefa Kipka, + Annę Plachetka, ++ z pokrewieństwa Kipka, Mainka, Plachetka, Dziadzia.
Czwartek: 15.09.2022 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
700 Za zmarłego Jana Mainka, ++ rodziców z obu stron, ++ z całego pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek: 16.09.2022 – Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
700 W intencji Parafian.
1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
1800 Za zmarłych z rodzin Nowak, Richter, Ulman, Chałuś, + brata Bartłomieja, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące. Msza św. szkolna.
Po Mszy św. spotkanie z młodzieżą klasy VIII Szkoły Podstawowej.
Sobota: 17.09.2022
800 1. Za zmarłego syna Alojzego Łyko, + ojca Józefa, + żonę Janinę, ++ rodziców Łyko, Nickel.

2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i         zdrowie w intencji Teresy Dietmer w dniu 85 urodzin.

1300 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Piotra z okazji 80 urodzin.
1400 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Luizy Marii Suchan, w intencji rodziców i rodziców chrzestnych.
1730 1. Za ++ rodziców Elżbietę i Waltra Wyszka, ++ Dorotę i Józefa Bolcek, ++ dziadków z obu stron.

2. Za ++ rodziców Edeltraudę i Karola Pyrkacz, ++ Cecylię i Gerharda Mainka, ++ dziadków z obu stron.

NIEDZIELA 18 WRZEŚNIA 2022 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA. Dożynki parafialne.
Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.
730 Za zmarłych Erykę i Gerharda Richter, ++ Dorotę i Karola Szczesny, ich ++ rodziców i rodzeństwo. (Für die Verstorbenen Erika und Gerhard Richter, ++ Dorota und Karol Szczesny, ihre ++ Eltern und Geschwister).
900 Za zmarłych rodziców Elżbietę i Ernesta Krompiec, brata Marcina, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
1030 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za tegoroczne plony w intencji żyjących i zmarłych rolników naszej parafii.
1430 Nieszpory.