⛪ Ogłoszenia parafialne

23.5.2023
⬅️ Wstecz

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. 21.05.2023 r. – Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; na sumie uroczystość 50-lecia kapłaństwa ks. Jerzego Wybraniec; nabożeństwo majowe zaraz po sumie; kolekta – jałmużna postna z całego roku.
  2. W czwartek pielgrzymka dzieci I Komunii do Wambierzyc i w góry.
  3. W piątek (26 V) Dzień Matki; o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 18.00 Msza szkolna dla dzieci, młodzieży i rodziców w intencji Matek naszej parafii.
  4. W sobotę w Opolu o g. 10.00 święcenia prezbiteratu; modlimy się za 8 diakonów naszej diecezji, wśród nich Denisa Gach, którzy przygotowują się w tym tygodniu do święceń kapłańskich; Msza prymicyjna ks. Denisa w niedzielę w Mechnicy o g. 11.00; u nas Msza „prymicyjna” w poniedziałek 29 V o g. 17.30.
  5. 28.05.2023 r. – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego; na sumie uroczystość I rocznicy Komunii św.; Msza w int. dzieci obchodzących I rocznicę Komunii św., rodziców i chrzestnych; nie będzie nabożeństwa majowego (prymicje); kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.
  6. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych dzieci, młodzież i dorosłych.
  7. Bóg zapłać za ostatnią ofiarę na remont muru kościelnego: 6.900 zł., 75 euro i 40 koron czeskich.
  8. Bóg zapłać tym, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości bierzmowania, uroczystości I Komunii św., rodzicom za posprzątanie kościoła i obejścia kościoła i plebanii, dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej i I Komunii św. za ofiarę na rzecz Kościoła!
⬅️ Powrót do ogłoszeń
Głos Świętego Walentego
Aktualna gazetka z intencjami Mszy Świętych
Głos św walentego