June 3, 2021

1. 30.05.2021r.– Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii; dzieci-wolontariusze zbierają na opolskie Hospicjum Betania; w dekanacie odpust w parafii Ucieszków.
2. W poniedziałek ostatnie nabożeństwo majowe.
3. We wtorek (1 VI) obchodzimy Dzień Dziecka.
4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
5. W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało); o g. 9.00 w Grocie Msza z procesją do 4 ołtarzy; bardzo proszę poszczególne wioski o przygotowanie ołtarzy, ozdobienie naszych domów i okien emblematami religijnymi; do procesji prosimy dzieci I Komunii w białych strojach i dzieci sypiące kwiatki; do sztandarów i do baldachimu; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.
6. W piątek o g. 18.00 Msza szkolna, zapraszam dzieci i młodzież; po Mszy w kościele spotkanie z kl. I i II szkół średnich (przed przyjęciem sakramentu bierzmowania).
7. W sobotę o g. 7.30 Godzinki; od g. 9.30 odwiedziny chorych.
8. 06.06.2021 r. – X Niedziela Zwykła; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne oraz zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej; w dekanacie odpust w parafii Grudynia Wielka.
9. Od poniedziałku do soboty o g. 15.00 odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego.
10. Bóg zapłać dzieciom I Komunii za ofiarę złożoną na cele misyjne: 1.920 zł.; dziękuję też Parafianom (50 osób), którzy podpisali się pod petycją o zmianę daty Dnia Ojca.