31.1.2022

1. 30.01.2022 r. – IV Niedziela Zwykła; 69. Światowy Dzień Chorych na trąd; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii; nie ma nabożeństwa popołudniowego.
  2. W poniedziałek o g. 11.00 w kościele św. Jadwigi w Radoszowach pogrzeb mojej mamy ś.p. Danuty Klose.
  3. We wtorek (1 II) w naszej parafii dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu; porządek adoracji na osobnej kartce; Msza na rozpoczęcie o g. 8.00, na zakończenie o g. 18.00.
  4. W środę (2 II) święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) Dzień Życia Konsekrowanego; Msze o g. 8.00 i 18.00; na Mszach błogosławieństwo świec; po wieczornej Mszy także błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja; zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
  5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W czwartek błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja; o g. 17.00 Godzina Święta.
  7. W piątek o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  8. W sobotę błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty; o g. 7.30 zamiast Godzinek różaniec, a potem Msza św. za moją zmarłą mamę Danutę (ofiarowana od naszych Parafian).
  9. Odwiedziny chorych: w piątek od g. 9.00 Walce, w sobotę od g. 10.00 Zabierzów i Grocholub.
  10. 06.02.2022 r. – V Niedziela Zwykła; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne; nie ma nieszporów.
  11. Dzieciom i młodzieży życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych ☺.