⛪ Ogłoszenia parafialne

23.1.2023
⬅️ Wstecz

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. 22.01.2023 r. – III Niedziela Zwykła; Niedziela Słowa Bożego; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii; nie ma nabożeństwa.
  2. W czwartek 23. Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce; o g. 17.00 Grupa Modlitewna.
  3. W piątek o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 18.00 Msza szkolna dla naszych dzieci, młodzieży i rodziców; dzieci niech przyniosą kalendarze roratnie do pokazania; po Mszy spotkanie z kl. VIII SP (przynieść Dzienniczki); o g. 19.00 kolejne spotkanie grupy oazowej.
  4. W sobotę o g. 10.00 Msza kolędowa dla tych Parafian, których nie udało się odwiedzić: Grocholub ul. Dolna i Opolska, Walce-Nowe Osiedle i ul. Krapkowicka oraz Krzewiaki, Grobla i Antoszka; na Mszy wieczornej i po Mszy kolędować będzie chór parafii Radoszowy.
  5. 29.01.2023 r. – IV Niedziela Zwykła; 70 Światowy Dzień Chorych na trąd; kolekta pokolędowa przeznaczona na remont muru kościelnego; nie ma nabożeństwa.
  6. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na misje Kolędnikom misyjnym: 3.800 zł. (Tanzania).
  7. Program i cena pielgrzymki do Włoch w przyszłą niedzielę.
⬅️ Powrót do ogłoszeń
Głos Świętego Walentego
Aktualna gazetka z intencjami Mszy Świętych
Głos św walentego