⛪ Ogłoszenia parafialne

13.3.2022
⬅️ Wstecz

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. 13.03.2022 r. – II Niedziela Wielkiego Postu – kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii zbierana przez PRD; po sumie chrzest: Łukasz August Ledwoch; o g. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W piątek o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 17.15 Droga Krzyżowa dla dorosłych; o g. 18.00 Msza szkolna; zapraszamy dzieci i młodzież; po Mszy Droga Krzyżowa dla dzieci, potem spotkanie formacyjne dla młodzieży kl. VII SP.
  3. W sobotę uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP; o g. 8.00 Msza w int. żyjących i zmarłych członków Bractwa św. Józefa.
  4. 20.03.2022 r. – III Niedziela Wielkiego Postu; kolekta diecezjalna na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych; o g. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  5. W tym roku nie ma rekolekcji w Wielkim Poście, ponieważ mamy odnowienie Misji w październiku.
  6. Z okazji 50-lecia istnienia naszej diecezji każda parafia może wytypować 1 lub kilku kandydatów do specjalnego wyróżnienia za wielkie zaangażowanie w życie parafii; można mi podać waszych kandydatów do tego wyróżnienia.
  7. Wszyscy nieustannie módlmy się o ustanie wojny i o pokój na Ukrainie!
⬅️ Powrót do ogłoszeń
Głos Świętego Walentego
Aktualna gazetka z intencjami Mszy Świętych
Głos św walentego