⛪ Ogłoszenia parafialne

31.1.2023
⬅️ Wstecz

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. 29.01.2023 r. – IV Niedziela Zwykła; 70 Światowy Dzień Chorych na trąd; kolekta pokolędowa przeznaczona na remont muru kościelnego; nie ma nabożeństwa.
  2. Środa (1 II) to dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu; rozpoczęcie i zakończenie Mszą o g. 8.00 i 18.00; plan adoracji na oddzielnej kartce oraz w internecie; zachęcam do znalezienia czasu do modlitwy adoracyjnej.
  3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca; odwiedziny chorych za tydzień.
  4. W I czwartek (2 II) święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej), I czwartek miesiąca; Światowy Dzień Życia Konsekrowanego; Msze o g. 7.00 i 18.00; na Mszach błogosławieństwo świec (przynosimy świece); od g. 17.30 Godzina Święta.
  5. W I piątek na Mszach błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja; o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 18.00 Msza szkolna dla naszych dzieci, młodzieży i rodziców; wyjazd grupy oazowej na czuwanie modlitewne do Opola.
  6. W I sobotę o g. 7.30 Godzinki o Niep. Poczęciu NMP.
  7. 05.02.2023 r. – V Niedziela Zwykła; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne; po sumie chrzest: Fabian Jan Stosiek; nie ma nabożeństwa.
  8. Program pielgrzymki do Włoch z tyłu kościoła.
  9. 14 lutego Dzień Chorego planowana jest Msza w int. chorych i starszych i spotkanie przy kawie w salce, dlatego ze względów organizacyjnych, prosimy o zgłaszanie się chętne osoby u pań z Caritasu do 8 lutego (środa).
⬅️ Powrót do ogłoszeń
Głos Świętego Walentego
Aktualna gazetka z intencjami Mszy Świętych
Głos św walentego