November 28, 2020

1. 29.11.2020 r. – I Niedziela Adwentu; o g. 14.30 dodatkowa Msza św. oraz poświęcenie wieńców, świec i lamp adwentowych; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.

2. Zapraszam na codzienne roraty: poniedziałek, środa i piątek o g. 17.00 (transmisja on-line); wtorek i czwartek rano o 7.00.

3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

4. W I czwartek o g. 17.00 Godzina święta, a w I sobotę o g. 7.30 Godzinki ku czci NMP.

5. 06.12.2020 r. – II Niedziela Adwentu; o g. 14.30 dodatkowa Msza św.; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne oraz zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie.

6. Z tyłu kościoła można już zakupić świece wigilijne (mała po 5 zł., duża po 12 zł.) oraz opłatki (ofiara 5 zł. na cele parafialnego

Caritasu); pieniądze proszę wrzucać do skarbonki po lewej stronie szafki (jest zaznaczona).

7. Dalej można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok; zapraszam do kancelarii po Mszach św. (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa), bądź też telefonicznie lub mailowo.