Ogłoszenia parafialne

December 27, 2020

1.    27.12.2020 r. – Niedziela – Święto ŚwiętejRodziny: Jezusa, Maryi i Józefa; kolekta na bieżącepotrzeby naszej parafii. Rozpoczęcie Nowenny przygotowującej do poświęceniarodzin i całej parafii Bożej Rodzicielce Maryi (O. H. Kałuża); poświęcenie winaku czci św. Jana.

2.    Wponiedziałek święto Świętych Młodzianków, męczenników; Msza w intencji dzieci irodzin naszej parafii o g. 9.00 z błogosławieństwem dzieci.

3.    Wewtorek o g. 11.30 chrzest: Leo Mateusz Kapolka.

4.    Wczwartek (31 XII) zakończenie Roku Pańskiego 2020; Msza o g. 16.00.

5.    01.01.2021 r. – piątek – UroczystośćŚwiętej Bożej Rodzicielki Maryi; 54 Światowy Dzień Modlitw o Pokój; zakończenie Nowenny; I piątekmiesiąca; Msze w porządku niedzielnym; kolekta na bieżące potrzeby naszejparafii.

6.    Isobota miesiąca; o g. 7.30 Godzinki ku czci MB; o g. 15.00 chrzest: FilipHubert Szklarz.

7.    03.01.2021 r. – II Niedziela po NarodzeniuPańskim; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne.

8.    Zewzględu na epidemię nie ma w tym roku tradycyjnej kolędy-odwiedzinduszpasterskich; w zamian mieszkańców poszczególnych wsi i ulic zapraszam naMsze św. z błogosławieństwem kolędowym; po Mszy będę przechodził ulicami wiosekbłogosławiąc dom (bez wchodzenia do domu). Porządek zawarty jest w gazetce.

Głos Świętego Walentego
Aktualna gazetka z intencjami Mszy Świętych
Głos św walentego