7.2.2024
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1. 04.02.2024 r. – V Niedziela Zwykła; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. 2. W poniedziałek błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty. 3. W czwartek o g. 17.00 modlitewne czuwanie Grupy Modlitewnej. 4. W piątek o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 18.00 Msza szkolna, zapraszamy nasze dzieci, młodzież i rodziców; proszę, by dzieci przyniosły kalendarze roratnie na Mszę; po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci I Komunii św. 5. 11.02.2024 r. – VI Niedziela Zwykła; Światowy Dzień Chorego; odpust parafialny ku czci św. Walentego; o g. 10.30 suma odpustowa, której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ks. Zbigniew Siemionow, proboszcz parafii Grabina; kolekta na remont chodnika (PRDiE).