3.3.2024

1. 25.02.2024 r. – II Niedziela Wielkiego Postu; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii; o g. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
2. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca; odwiedziny chorych w piątek od g. 9.00 Walce, Zabierzów i Grocholub.
3. W I piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu: rozpoczęcie po rannej Mszy, a zakończenie o g. 17.00; o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; od g. 17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży; o g. 17.15 Droga Krzyżowa dla dorosłych; o g. 18.00 Msza szkolna dla dzieci, młodzieży i rodziców; po Mszy Droga Krzyżowa dla dzieci.
4. W I sobotę o g. 7.30 Godzinki; wieczorna, niedzielna Msza o g. 17.00, a nie o 17.30!
5. 03.03.2024 r. – III Niedziela Wielkiego Postu; o g. 14.30 Gorzkie Żale: będzie to inscenizacja Męki Pańskiej „Gdy na krzyżu konał Pan” w wykonaniu pań z PZ Caritas; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.
6. Informuję, że sakrament bierzmowania w tym roku będzie udzielany naszej młodzieży dnia 30 kwietnia, tj. wtorek (godzina i miejsce jeszcze nieznane).
7. Są jeszcze wolne intencje na najbliższy czas, jak i w ciągu całego roku; zachęcam do zamawiania Mszy (kancelaria czynna po każdej Mszy św. oprócz niedziel i świąt).
8. Bardzo proszę o utrzymanie porządku na cmentarzu: chodzi głównie o znicze, by je zabierać do domu lub wyrzucać na śmietnik cmentarny, ale nie obok śmietnika!!!