13.2.2024
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1. 11.02.2024 r. – VI Niedziela Zwykła; Światowy Dzień Chorego; odpust parafialny ku czci św. Walentego; o g. 10.30 suma odpustowa, której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ks. Zbigniew Siemionow, proboszcz parafii Grabina; kolekta na remont chodnika (PRDiE). 2. W poniedziałek i wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu przed rozpoczęciem Wielkiego Postu; plan ujęty jest w „Głosie”. 3. We wtorek obchodzimy parafialny Dzień Chorego; o g. 10.00 Msza św. w int. chorych i starszych naszej parafii z błogosławieństwem Lourdzkim i sakramentem namaszczenia chorych; po Mszy spotkanie przy kawie w salce parafialnej. 4. Środa Popielcowa – rozpoczęcie Wielkiego Postu, rozpoczęcie parafialnych rekolekcji: zapraszam do dobrego przeżycia czasu rekolekcji, plan ujęty jest w „Głosie”; rekolekcje będzie prowadził ks. Mariusz Rybiński, proboszcz parafii Korytków Duży (diec. Zamojsko-Lubaczowska); Msze o g. 8.00 i 18.00 z obrzędem posypania popiołu; wieczorna Msza ku czci św. Walentego za wszystkich zmarłych Parafian; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. 5. W piątek o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. 6. W sobotę chrzest: Mikołaj Marcin Wyrwoł. 7. 18.02.2024 r. – I Niedziela Wielkiego Postu; kolekta jako podziękowanie za dar rekolekcji; o g. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.