26.12.2021

1. 26.12.2021 r. – Niedziela – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa; na sumie chrzest: Hanna Monika Kołodziejczyk; nie ma nabożeństwa popołudniowego; kolekta na WT w Opolu.
  2. W poniedziałek święto św. Jana Ewangelisty; błogosławieństwo wina.
  3. We wtorek święto Świętych Młodzianków, męczenników; o g. 9.00 Msza św. w intencji dzieci naszej parafii i rodzin z indywidualnym błogosławieństwem dzieci.
  4. W piątek (31 XII) zakończenie Roku Pańskiego 2021; o g. 16.00 Msza św. z wdzięcznym Te Deum i nabożeństwem przebłagalnym.
  5. 01.01.2022 r. – sobota – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi; obchodzimy 55 Światowy Dzień Modlitw o Pokój; Msze o g. 9.00, 10.30 i 14.30; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.
  6. 02.01.2022 r. – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne; o g. 14.00 chrzest: Michał Antoni Stokłosa; o g. 16.00 wspólne kolędowanie z orkiestrą przy Kadubku.
  7. Od poniedziałku rozpoczynamy modlitwy za nasze rodziny; nie ma tradycyjnej kolędy, ale zapraszam do uczestnictwa w specjalnych Mszach św. za poszczególne wioski i ulice; plan jest wypisany w gazetce parafialnej; kolekta na tych Mszach będzie przeznaczona w całości na zapłatę remontu na plebanii.
  8. Zapraszam do lektury GN (płyta z audiobookiem ST i NT) oraz MGN.
  9. Posiedzenie nowej PRD po Nowym Roku.