⛪ Ogłoszenia parafialne

3.1.2022
⬅️ Wstecz

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. 02.01.2022 r. – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne; o g. 14.00 chrzest: Michał Antoni Stokłosa; o g. 16.30 (a nie 0 16.00) wspólne kolędowanie z orkiestrą przy Kadubku.
  2. 06.01.2022 – czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego; porządek Mszy niedzielny; kolekta na Misje; o g. 15.00 Msza kolędowa (świąteczna); na Mszach błogosławieństwo kadzidła, kredy i wody.
  3. W tym tygodniu I piątek miesiąca (nie ma Mszy szkolnej).
  4. 09.01.2022 r. – Niedziela – święto Chrztu Pańskiego; po sumie chrzest: Tymoteusz Karol Wieczorek; kolekta remontowa na zapłatę remontu na plebanii (PRD).
  5. Od poniedziałku zapraszam do uczestnictwa we Mszach św. kolędowych Parafian Walec; plan jest wypisany w gazetce parafialnej; kolekta na tych Mszach będzie przeznaczona w całości na zapłatę remontu na plebanii.
  6. Dziękujemy tym, którzy przychodzili przez 9 miesięcy na odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia; owocem tej intensywnej modlitwy będzie odmawianie Koronki w każdy piątek tygodnia, zaś w I piątek oprócz Koronki będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu o od 15.00 do 16.00.
⬅️ Powrót do ogłoszeń
Głos Świętego Walentego
Aktualna gazetka z intencjami Mszy Świętych
Głos św walentego