Ogłoszenia

6.9.2021
⬅️ Wstecz

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. 05.09.2021 r. – XXIII Niedziela Zwykła; kolekta na Seminarium i instytucje diecezjalne; o g. 14.30 niedzielne nieszpory.
2. W środę rozpoczęcie świętych Misji, które poprowadzi o. Mirosław, Redemptorysta z Krakowa; proszę o zaangażowanie i liczne uczestnictwo w tym świętym czasie zmagań misyjnych; zakończenie Misji w niedzielę (plan Misji w specjalnym folderze do zabrania ze sobą).
3. W sobotę 2 edycja międzyparafialnej „Ministrady’, sportowego spotkania ministrantów; odbędzie się ona w parafii Kępnica z udziałem 4 parafii (Kępnica, Łąka, Większyce i Walce); wyjazd autobusem o g. 7.30, powrót w godzinach popołudniowych.
4. 12.09.2021 r. – XXIV Niedziela Zwykła; kolekta jako podziękowanie za dar Misji na cele misyjne.
5. Można nabyć kolejny egzemplarz naszej parafialnej gazetki oraz broszurkę misyjną z planem Misji; do nabycia również GN oraz MGN.
6. Trwa remont plebanii; bardzo dziękuję kilkunastu mężczyznom, którzy w środę pracowali na plebanii; jeśli można by jeszcze prosić to potrzeba ok. 10 mężczyzn na poniedziałek na g. 17.00 do pracy na plebanii: wynoszenie gruzu (przynieść ze sobą łopaty).

⬅️ Powrót do ogłoszeń
Głos Świętego Walentego
Aktualna gazetka z intencjami Mszy Świętych
Głos św walentego