10.1.2024
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1. 07.01.2024 r. – Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego; kolekta na Kurię i Seminarium Duchowne; o g. 14.30 nabożeństwo kolędowe i chrzcielne; koniec Okresu Narodzenia Pańskiego (od poniedziałku I część Okresu Zwykłego). 2. W czwartek o g. 17.00 Grupa Modlitewna. 3. W piątek o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 18.00 Msza szkolna; po Mszy spotkanie z kl. VI SP. 4. 14.01.2024 r. – II Niedziela Zwykła; o g. 11.30 chrzest: Paweł Jan Kunert; nie ma nabożeństwa (w kościele w Brożcu koncert kolęd chóru, scholi i orkiestry parafii Stare Budkowice); kolekta na remont chodnika wokół kościoła (PRDiE). 5. Organizuję wyjazd na narty w pierwszy dzień ferii zimowych, tj. 15 I, poniedziałek; można się u mnie zapisywać; koszt przejazdu autobusem 30 zł. 6. Trwa kolęda-odwiedziny duszpasterskie; modlimy się za rodziny i osoby przyjmujące kapłana (z tyłu kościoła do zabrania „Gość na kolędę”).