22.1.2024
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1. 21.01.2024 r. – III Niedziela Zwykła; Niedziela Słowa Bożego; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii; obchodzimy Dzień Babci. 2. W poniedziałek, wtorek i środę Msze o g. 17.00. 3. W poniedziałek Dzień Dziadka. 4. W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła, Ap., które kończy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. 5. W piątek 24. Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce; o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. 6. 28.01.2024 r. – IV Niedziela Zwykła; Światowy Dzień Chorych na trąd; kolekta pokolędowa. 7. W tym tygodniu jest kilka intencji wolnych, zapraszam do zamawiania Mszy św. 8. Bóg zapłać za ostatnią ofiarę na remont chodnika wokół kościoła: 7.300 zł., 44 euro i 20 KC. 9. Zachęcam do lektury GN i MGN. 10. Serdeczne podziękowania ekipie dekoracyjnej, naszym mężczyznom i paniom dekoratorkom, którzy zadbali o wystrój świąteczny naszego kościoła; Bóg zapłać ofiarodawcom choinek (r. Dembończyk i Mikołajczyk, r. Szczoda, r. Pelka). 11. Dzieciom i młodzieży życzymy udanych i bezpiecznych dni drugiego tygodnia ferii zimowych.