29.1.2024
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1. 28.01.2024 r. – IV Niedziela Zwykła; Światowy Dzień Chorych na trąd; kolekta pokolędowa. 2. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca; odwiedziny chorych w I piątek od g. 9.00 (Walce, Zabierzów i Grocholub). 3. W czwartek dzień wieczystej adoracji; plan adoracji ujęty w „Głosie”; proszę o modlitwę, o obecność wg swych możliwości (o g. 17.30 adoracja dla dzieci i młodzieży). 4. W piątek (2 II) święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej); Msze o g. 7.00 i 18.00 (Msza szkolna); błogosławieństwo świec (przynosimy świece); jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego; o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; 5. W sobotę błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja (można je otrzymać już w piątek po Mszy szkolnej). 6. 04.02.2024 r. – V Niedziela Zwykła; kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.